+420 725 123 567

Velikosti skladu

Ve všech našich areálech nabízíme základní tři velikosti skladovacích kontejnerů: S, M, L. V některých areálech je nabídka rozšířena o další velikosti podle poptávky.

Pozor. Při hledání skladových jednotek určitě budete chtít porovnat ceny i s jinými provozovateli skladů. Dejte si pozor na označení. Vždy u označení písmenem sledujte rozměr a objem. 

Uvedené rozměry u našich jednotek jsou již vnitřní rozměry. Pokud byste chtěli skladovací kontejner zapůjčit k vám domů nebo k firmě, prosím kontaktujte naše infocentrum, kde vám rádi sdělí i vnější rozměry, důležité pro správné usazení.

X

Rozměr: 1,80 × 1,86 × 1,7 m 

Plocha: 3,34 m2, Objem: 6,66 m3 

Naše nejmenší velikost je ideální pro ty, kteří nechtějí dávat věci do výšky. Dvoukřídlé dveře zajišťují pohodlný vstup. Tuto velikost skladu často využívají studenti, lidé, kteří nemají sklepní kóji nebo podnikatelé jako záložní sklad pro kancelář.

Do skladového kontejneru (kóje) můžete umístit: čtyři pneumatiky, lednička, pračka, kolo, lyže a případně krabice s oblečením, nepoužívané kufry, krabice s nepoužívanými dokumenty.

S

Rozměr: 2,10 × 1,5 × 2,2 m 

Plocha: 3,15 m2, Objem: 6,93 m3 

Rozměrově i objemově podobná skladovací jednotka jako je velikost X. Tato jednotka má jen jedny dveře 1,5 m, tedy v celé šířce stěny kontejneru. Proto i tato jednotka nabízí snadný vstup. Jednotka je velmi oblíbená pro svou výšku a je vhodná pro věci které by se v nižších kójích musely položit a zabíraly by tak více místa. Do skladovacího kontejneru tak můžete dát lyže, různé stativy, kola, skútr, kočárek, střešní nosiče.

Tato velikost jako jediná nabízí kovovou podlahu. 

M

Rozměr: 2,83 × 2,34 × 2,40 m

Plocha: 6,62 m2, objem: 15,90 m3

Velikost jednotky, do které se vejde obsah malého standardního dvoupokojového bytu.

Při výběru skladové jednotky nezapomínejte na to, že ve vašem bytě je drtivá většina předmětů a nábytku na zemi. To znamená, že nejde o srovnání jen podlahové plochy, ale i objemu.

Ve skladovacím kontejneru můžete dát věci na sebe až po strop a plně jej tak objemově využít.

L

Rozměr: 5,90 × 2,34 × 2,40 m

Plocha: 13,80 m2, objem: 33,13 m3

Do této oblíbené jednotky se vám pohodlně vejde obsah tří pokojů. Tato jednotka je také oblíbená u  řemeselníků jako jsou instalatéři, elektrikáři. Často ji také využívají malé stavební firmy na uložení materiálu nebo nářadí. Pohodlný vstup po otevření obou křídel umožňuje i snadné nacouvání dodávky a následné vykládání. Je tak vyhledávaná u obchodníků z kamenných obchodů nebo e-shopů.

XL

Rozměr: 12,05 × 2,34 × 2,585 m

Plocha: 28,13 m2 objem: 72 m3

Naše největší jednotka je už svými rozměry předurčena ke skladování rozměrných, dlouhých a těžkých věcí. V případě vyklízení domácností už se hodí pro větší domy a velké byty. Je zde ale nutné si uvědomit, že má jeden vchod, a když si věci zarovnáte, tak se k nim budete těžko dostávat. Doporučujeme do této jednotky umístit regálový systém a vytvořit uličku v případě, že jí chcete využívat dlouhodobě.

Vzhledem k tomu, že má stejný objem jako návěs u kamionu, slouží také často jako mezisklad firem.