+420 725 123 567

Časté dotazy

Vše lze vyřídit on-line! Na základě Vámi zaslaného kontaktního formuláře Vás bude kontaktovat obchodní oddělení, které Vám poskytne potřebné informace. Nebo nám zavolejte na 725 123 567.

Minimální doba pronájmu je 1 měsíc.

Ano. Jakmile Vám vyprší datum ukončení pronájmu ve smlouvě a Vy pronájem neukončíte, automaticky se doba pronájmu prodlužuje o 3 další měsíce, a to opakovaně. Pokud budete chtít pronájem ukončit, platí 1měsíční výpovědní lhůta – stačí napsat e-mail 1 měsíc před ukončením nájmu.

Výše kauce je stanovena na základě 1 měsíčního nájmu. Kauce se vrací po skončení nájmu a předání kontejnerového skladu ve stavu, v jakém byl převzat do nájmu. Kauce se vrací převodem na Váš účet.

Celý areál je monitorován kamerovým systémem, který je napojen na pult centrální ochrany bezpečnostní služby 24 hodin denně. Skladovací kontejnery v areálu jsou sestaveny tak, aby tvořily uzavřený oplocený prostor. Vstupní brána je uzamčena a vstup do areálu je možný pouze s aktivním přístupovým číslem.

Nemá. Kontejner si zamykáte svým vlastním bezpečnostním zámkem. Popis zámku naleznete ZDE  Visaci_zamek-min

Kontejner si zamykáte svým vlastním bezpečnostním visacím zámkem s tvrzeným třmenem, s bezpečnostní cylindrickou vložkou nebo s uzamykacím mechanismem odolným proti vyhmatání. Petlice i oka, jimiž procházejí třmeny visacích zámků, musí vykazovat mechanickou odolnost proti vloupání. Petlice a oka musí být z vnější přístupové strany upevněny nerozebíratelným spojem. Očko, do kterého se musí vejít úchyt zámku, je 1 cm a výška úchytu zámku by měla být cca 3,5 cm.

Níže naleznete krátké video s návodem.

Do svého kontejneru máte neomezený přístup 24 hodin, 7 dní v týdnu. Naše obchodní oddělení je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 16:30 hod.

Ke každému našemu skladovacímu kontejneru můžete přijet autem nebo i velkou dodávkou a své věci vyložit z auta přímo do kontejneru. Možnost zapůjčení vysokozdvižného vozíku nabízíme jen v areálech Brno Moravany a Praha Žižkov. V případě zájmu nás kontaktujte  na info@misterbox.cz. Cena – 500 Kč/20 minut nebo 1500 Kč/hod.

Ano, ale maximální délka vozu musí být do 10 m.

Ano. Jen je nutné vyprázdnit nádrž a odpojit baterii.

Předměty nevyhovující z hlediska bezpečnosti a norem ČSN (např. výbušniny, jedy, toxický odpad, kyseliny, radioaktivní materiály, lehce hořlavé látky, látky uvolňující plyny, ropné látky, chemické látky, zábavní pyrotechniku, zbraně, živé tvory, zdraví nebezpečné zboží a látky podobné povahy, apod.) a věci pocházející z trestné činnosti.

Máme dobré zkušenosti se stěhovací společností v Praze i Brně. Máte-li zájem, kontaktujte nás.

Ano, nebude-li vyhovovat velikost skladovacího kontejneru, můžete se flexibilně přestěhovat do většího nebo menšího skladovacího kontejneru. Plaťte jen za prostor, který skutečně využíváte.

Všechny skladovací kontejnery jsou suché, mají větrací otvory a jsou voděodolné. Teplota uvnitř kontejneru je vždy ovlivněna venkovní teplotou. Proto nedoporučujeme skladovat věci, které jsou velmi citlivé na velký mráz či velké horko. Je dobré si uvědomit, že většina věcí, které chcete skladovat, byla přepravena na lodích ve stejných kontejnerech za jakéhokoliv počasí.

Ano, není problém. Jsme Vám k dispozici během pracovní doby.

Opozdíte-li se s platbou, naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat a domluví se s Vámi na nejbližším možném termínu platby. V případě, že platba nedorazí ani v domluveném termínu, budeme postupovat dle smlouvy.

Ano. Nabízíme doplňkové pojištění proti krádeži jako příspěvek na pojistné placené pronajímatelem pojistiteli v rámci pojištění obsahu kontejneru proti krádeži. Je potřeba vzít na vědomí, že podmínkou pojištění je zabezpečení kontejneru tak, že vstupní dveře kontejneru budou uzamčeny bezpečnostním visacím zámkem s tvrzeným třmenem s bezpečnostní cylindrickou vložkou.

Pojištění obsahu do výše 50 000 Kč činí 135 Kč/měsíc.

Pojištění obsahu do výše 100 000 Kč činí 200 Kč/měsíc.

Doplňkové pojištění proti krádeži není povinné.