Samoobslužné sklady +420 725 123 567

Časté dotazy

Jakým způsobem mohu kontejner objednat?

Vše lze vyřídit on-line! Na základě Vámi zaslaného kontaktního formuláře Vás bude kontaktovat obchodní oddělení, které Vám poskytne potřebné informace. Nebo nám zavolejte na 725 123 567.

Jaká je minimální doba pronájmu?

Minimální doba pronájmu je 1 měsíc.

Lze dobu pronájmu uvedenou ve smlouvě jednoduše prodloužit?

Ano. Jakmile Vám vyprší datum ukončení pronájmu ve smlouvě a Vy pronájem neukončíte, automaticky se doba pronájmu prodlužuje o 3 další měsíce, a to opakovaně. Pokud budete chtít pronájem ukončit, platí 1měsíční výpovědní lhůta – stačí napsat e-mail 1 měsíc před ukončením nájmu.

Jaká je výše kauce a kdy se vrací?

Výše kauce je stanovena na základě 2 měsíčních nájmů. Kauce se vrací po skončení nájmu a předání kontejnerového skladu ve stavu, v jakém byl převzat do nájmu. Kauce se vrací převodem na Váš účet.

Jak je u vás zajištěna bezpečnost?

Celý areál je monitorován kamerovým systémem, který je napojen na pult centrální ochrany bezpečnostní služby 24 hodin denně. Skladovací kontejnery v areálu jsou sestaveny tak, aby tvořily uzavřený oplocený prostor. Vstupní brána je uzamčena a vstup do areálu je možný pouze s aktivním přístupovým číslem.

Má do mého skladovacího kontejneru přístup i někdo jiný?

Nemá. Kontejner si zamykáte svým vlastním bezpečnostním zámkem.

Jak se uzamyká skladovací kontejner?

Kontejner si zamykáte svým vlastním bezpečnostním visacím zámkem s tvrzeným třmenem, s bezpečnostní cylindrickou vložkou nebo s uzamykacím mechanismem odolným proti vyhmatání. Petlice i oka, jimiž procházejí třmeny visacích zámků, musí vykazovat mechanickou odolnost proti vloupání. Petlice a oka musí být z vnější přístupové strany upevněny nerozebíratelným spojem. Očko, do kterého se musí vejít úchyt zámku, je 1 cm a výška úchytu zámku by měla být cca 3,5 cm.

Níže naleznete krátké video s návodem.

Jaká je otevírací doba?

Do svého kontejneru máte neomezený přístup 24 hodin, 7 dní v týdnu. Naše obchodní oddělení je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hod.

Je u vás možno zapůjčit manipulační techniku, např. vysokozdvižný vozík?

Ke každému našemu skladovacímu kontejneru můžete přijet autem nebo i velkou dodávkou a své věci vyložit z auta přímo do kontejneru. Možnost zapůjčení vysokozdvižného vozíku nabízíme jen v areálu Brno Moravany. V případě zájmu nás kontaktujte  na info@skladuju.cz. Cena – 500 Kč/20 minut nebo 1500 Kč/hod.

Můžu přijet do areálu nákladním vozem?

Ano, ale maximální délka vozu musí být do 10 m.

Můžu uskladnit také motorku či auto?

Ano. Jen je nutné vyprázdnit nádrž a odpojit baterii.

Co nesmím skladovat v kontejneru?

Předměty nevyhovující z hlediska bezpečnosti a norem ČSN (např. výbušniny, jedy, toxický odpad, kyseliny, radioaktivní materiály, lehce hořlavé látky, látky uvolňující plyny, ropné látky, chemické látky, zábavní pyrotechniku, zbraně, živé tvory, zdraví nebezpečné zboží a látky podobné povahy, apod.) a věci pocházející z trestné činnosti.

Můžete mi pomoci při stěhování mých věcí? Můžete mi zajistit stěhovací službu?

Máme dobré zkušenosti se stěhovací společností v Praze i Brně. Máte-li zájem, kontaktujte nás.

Můžu si vyměnit menší skladovací kontejner za větší a naopak?

Ano, nebude-li vyhovovat velikost skladovacího kontejneru, můžete se flexibilně přestěhovat do většího nebo menšího skladovacího kontejneru. Plaťte jen za prostor, který skutečně využíváte.

Jaká je teplota ve skladovacím kontejneru?

Všechny skladovací kontejnery jsou suché, mají větrací otvory a jsou voděodolné. Teplota uvnitř kontejneru je vždy ovlivněna venkovní teplotou. Proto nedoporučujeme skladovat věci, které jsou velmi citlivé na velký mráz či velké horko. Je dobré si uvědomit, že většina věcí, které chcete skladovat, byla přepravena na lodích ve stejných kontejnerech za jakéhokoliv počasí.

Můžu vidět skladovací kontejner před tím, než si ho pronajmu?

Ano, není problém. Jsme Vám k dispozici během pracovní doby.

Co se stane, opozdím-li se s platbou?

Opozdíte-li se s platbou, naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat a domluví se s Vámi na nejbližším možném termínu platby. V případě, že platba nedorazí ani v domluveném termínu, budeme postupovat dle smlouvy.

Mohu si pojistit moje věci uložené v kontejnerovém skladu proti krádeži?

Ano. Nabízíme doplňkové pojištění proti krádeži jako příspěvek na pojistné placené pronajímatelem pojistiteli v rámci pojištění obsahu kontejneru proti krádeži. Je potřeba vzít na vědomí, že podmínkou pojištění je zabezpečení kontejneru tak, že vstupní dveře kontejneru budou uzamčeny bezpečnostním visacím zámkem s tvrzeným třmenem s bezpečnostní cylindrickou vložkou.

Pojištění obsahu do výše 50 000 Kč činí 135 Kč/měsíc.

Pojištění obsahu do výše 100 000 Kč činí 200 Kč/měsíc.

Doplňkové pojištění proti krádeži není povinné.

 

Potřebujete více místa pro své věci?

+420 725 123 567 info@misterbox.cz

* Při odeslání nezávazné objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.