+420 725 123 567

Studentské stěhování

Sladit studium a společenský život může být náročné, takže se pravděpodobně těšíte na zasloužený odpočinek o letních prázdninách; ať už se vracíte ke svým rodičům, jedete do jiné země na brigádu a nebo sami jen cestujete.

Se vším tím chaosem, který nastává s koncem roku, jste pravděpodobně ještě neměli příležitost přemýšlet o tom, co budete dělat se všemi svými věcmi přes školní prázdniny. Je úžasné, jak rychle začnete hromadit věci, i když jste omezeni jednou místností na kolejích.

Když dojde na stěhování a máte převézt všechny své věci zpět domů, může to být skličující zážitek. Přesněji řečeno, pokud se vracíte za pár měsíců, nedává moc smysl balit vše, co vlastníte, a vozit to zpět do rodinného domu nebo bytu, jen abyste se za pár měsíců vydali na zpáteční cestu!

I když to může být nejlevnější možnost přesunout vše k rodičům, nemusí to být nejrozumnější nebo nejpohodlnější možnost pro každého.

Opravdu potřebujete sklad?

První věc, kterou možná budete chtít zkontrolovat, než se rozhodnete pro skladování.

Někteří z vás bydlíte v soukromém bytě a majitel nebo vy budete byt v době prázdnin pronajímat na airbnb. Ověřte, zda nebude majitel chtít všechny věci odstěhovat z pokoje. A zda je ochoten nechat vaše věci v domě, když tam nebudete.

Pokud nemůžete své věci nechat v bytě nebo na koleji a nemáte žádné jiné možnosti, pokud jde o bezpečné uložení věcí, nemyslete si, že je jediným řešením vzít  vše s sebou domů.

Existuje lepší způsob! Řešením může být vlastní úložiště.

Vlastní sklad vám umožní bezpečně uložit vaše věci přes léto; jednoduše zabalte své věci, odneste je do self-storage Misterbox, uložte je, uzamkněte jednotku a zapomeňte na ně do října. A co je důležitější, začněte si užívat léto.

Po celé zemi najdete stovky samoobslužných skladovacích zařízení – Misterbox má více než 7 poboček po celé zemi, takže je velmi dobrá šance, že jeden bude poblíž vaší univerzity. Máme areály ve velkých městech, jako je Praha, Brno, Plzeň, Hradec Králové a Liberec.

Jako student můžete být trochu omezeni penězi. Naše jednotky nabízejí dobrý poměr mezi cenou a velikosti. Je výhodnější rezervovat si větší jednotku a rozložit náklad na více studentů. Použitím kódového zámku na kontejneru nemusíte řešit problém s klíči.