+420 725 123 567

Self-storage pro cestovatele

Zajistěte si klid předtím, než se přestěhujete do zahraničí nebo vyrazíte na cesty, pomocí Misterbox self storage. Pokud se chystáte na dlouhou cestu, pak budete potřebovat bezpečný, pohodlný a cenově dostupný úložný prostor pro vaše věci. To je důvod, proč na www.skladuju.cz nabízíme úložná řešení, která lze přizpůsobit přesně vašim požadavkům.

Skladujte pomocí Misterbox

Naše skladové areály mají různé velikosti jednotek od malých, kam můžete uskladnit jen to nejnutnější, až po ty velké, kam se vejde vybavení celého domu. Pronajmout si je můžete krátkodobě i dlouhodobě. Takže ať už potřebujete uložit vše, co vlastníte, nebo se jen chcete ujistit, že jste našli bezpečné místo pro uložení svého nejcennějšího majetku, když jste pryč, máme řešení, které je pro vás perfektní.

Ve všech našich provozovnách jsou instalovány nejmodernější bezpečnostní systémy, včetně 24hodinového záznamu a alarmů proti narušení. Navíc jste jediným držitelem klíčů od své skladové jednotky s neomezeným přístupem během dne.

Nabízíme také řadu služeb, které usnadňují skladování. To zahrnuje tým přátelských poradců, kteří jsou vždy připraveni a čekají, aby vám pomohli s jakoukoli fází procesu ukládání. Dále nabízíme:

Získejte cenovou nabídku ještě dnes

Pokud tedy chcete cestovat bez obav o věci, které jste zanechali, pak Misterbox poskytuje dokonalé řešení pro vaše potřeby. Použijte rychlou cenovou kalkulaci nebo si promluvte s naším infocentrem ještě dnes a získejte cenovou nabídku.

Translate »