+420 725 123 567

Jak může self-storage pomoci při renovaci

O renovaci a modernizaci svého domova při dlouhodobém užívání za svůj život zapřemýšlí skoro každý. Nikdy to není levné, ale určitě se to vyplatí. Nejen, že může zvýšit hodnotu vaší nemovitosti ale jistě z ní udělá pohodlnější místo k životu.

Problémy s rekonstrukcí

Velkým problémem je, že pokud děláte věci, jako je bourání zdí, instalace nové koupelny nebo budování přístavby, prach se dostane všude. I když zavřete a zalepíte dveře místností, které nepoužíváte, prach si najde cestu dovnitř. Najdete ho ve skříni, ve skříňkách v kuchyni a všude tam, kde ho mít nechcete.

Další velkou výzvou je rozhodování, co dělat s nábytkem, který se běžně nachází v části procházející rekonstrukcí. Pokud jej přemístíte do jiné místnosti, bude vám tato místnost připadat přeplněná a neuklizená, pokud s ním nebudete hýbat, riskujete poškození nábytku nebo potřísnění barvou.

Úložný prostor pro váš nábytek a vybavení

Jedním z řešení těchto problémů je uložit váš nábytek a vybavení do samostatného skladu po dobu renovace. Velké předměty, jako jsou knihovny, skříně nebo dokonce koupelnové vany, mohou být uloženy v bezpečné, suché a zabezpečené jednotce, dokud pro ně nebudete mít opět místo. Pokud jste si koupili nový nábytek nebo spotřebiče, můžete je ve skladové jednotce mít připravené do doby, než je vy nebo firma která provádí rekonstrukci bude potřebovat.

Sedačky, křesla a postele lze také uložit, aby byly bez prachu a připravené k opětovné instalaci, aniž byste museli před použitím vše nechávat vyčistit. Ostatní vybavení jako jsou knihy, vázy a ozdoby je také lepší bezpečně zabalit, aby bylo vše čisté a suché. Můžeme vám poskytnout balicí materiály a krabice, které vám pomohou pečlivě uspořádat jednotku pro snadnější přehled.

Víme stejně dobře jako vy, že když stavitel řekne, že práce bude trvat měsíc, je příliš optimistické si myslet, že to stihne . Pokud zvolíte Misterbox self storage pro uložení vašeho majetku během renovace, neexistuje žádná maximální doba skladování.

Prodloužit si úschovu věcí je po spojení s naším infocentrem jednoduché a bezproblémové.

Kontaktujte nás

Vyberte si areál ve vašem okolí, který je pro uložení vašich věcí nejvhodnější. Zvolte si jednotku podle velikosti a můžete nám zavolat nebo vyplnit kontaktní formulář.  Některý z našich ochotných kolegů se vám bude snažit pomoci.