+420 724 639 070
skladové areály: Malešická 655/5D, Praha 10
Za Mototechnou, Praha 5, Stodůlky
Bohunická cesta 775/8, Moravany u Brna
Na Pomezí, Plzeň

Skladové kontejnery Praha

Jistě si často lámete hlavu kam uskladnit na zimu sezónní věci jako jsou kola pro celou rodinu, sezónní zahradní nábytek, proutěné koše na houby a někdo třeba i loď. Jenže žádná garáž, byt nebo sklepní kóje v domě není nafukovací, a tady přichází na pomoc sklady Praha v podobě osobního skladu.

Hlídané areály MISTERBOX nabízí skladovací prostory v kontejnerech, které sice  také nelze nafouknout, ale můžete si pronajmout kontejnerů více s různou dobou využití. Tedy například jeden kontejner využijete dlouhodobě pro skladování sezónních věcí a druhý pouze dočasně při rekonstrukci domu, či bytu. Tedy budete vědět, že materiál a nářadí máte v suchu a bezpečí. Až budete mít hotovo vrátíte klíče a nadále budete využívat jen ten původní pro sezónní věci.

Dalším benefitem které areály MISTERBOX nabízí je zapůjčení regálových systémů, kterými lépe využijete vnitřní prostor kontejneru. Ty se často můžou hodit při řešení pozůstalosti, kdy věci nechcete vyhodit hned, ale chcete je třeba prodat a přitom nemáte kam je dát. Do regálů si je můžete roztřídit, postupně prodat a pak zase vrátit klíče.

HLÍDANÉ AREÁLY MISTERBOX

Praha 10 Malešice

Areál s kontejnery pro samoskladování je pouhých 5 km od centra Prahy, na adrese Malešická 655/5D, 108 00 Praha 10 – Malešice

Mobil: +420 724 639 070

Dostupnost: autobusová zastávka Malešický park – autobus č. 155

– konečná stanice Polikliniky Malešická a nemocnice Vinohrady

– autobus také staví na stanici metra Želivského

Praha 5 – Stodůlky

Areál s kontejnery pro samoskladování je na adrese Za Mototechnou v Praze – Stodůlkách

Mobil: +420 724 639 070


Vyplňte kontaktní formulář a obratem se Vám ozveme:

Jméno *
Firma
E-mail *
Telefon *
Adresa skladu

Velikost skladu *
Předpokládaný termín pronájmu *
ZprávaInformace o zpracování osobních údajů (ve smyslu GDPR) naleznete zde.