+420 724 639 070
skladové areály: Malešická 655/5D, Praha 10
Za Mototechnou, Praha 5, Stodůlky
Bohunická cesta 775/8, Moravany u Brna
Na Pomezí, Plzeň

Skladové kontejnery Plzeň

Je nejnovější areál k pronájmu kontejnerů.

Náš nejnovější areál určený k pronájmu skladových kontejnerů, pro v pro Vaše účelné samoskladování, najdete na adrese: Na Pomezí, Plzeň

Tak a je to tady. Zase se blíží zima a Vám se jistě honí hlavou, kam uskladnit sezónní zahradní nábytek, proutěné koše na houby, motorku, auto, a mnoho dalších věcí, které využíváte pouze v sezóně. No jo, ale co dělat, když není k dispozici garáž a sklepní kóje je příliš malá. Nemluvě o velikosti bytu, navíc, chce doma přeskakovat třeba kola. Máme pro vás řešení a to v podobě osobního skladu.

Hlídané areály MISTERBOX, nabízí skladovací prostory v kontejnerech, které mají standardizované rozměry a člověk často žasne, co všechno se do nich vejde. Pokud i tak je pro vás v jednom skladovacím kontejneru málo místa, můžete si pronajmout kontejnerů více, a to s různou délkou pronájmu.

Skladový kontejner využijete například při skladování sezónních věcí, rekonstrukci bytu,  podnikání, stěhování, nebo třeba při likvidaci pozůstalosti. Z toho patrno, že tyto prostory využívají jak firmy, tak soukromníci.

Skladové kontejnery jsou hlídané, přístupné 24 hodin 7 dní v týdnu. Jsou dostatečně dobře  izolované, tedy v naprostém suchu a bezpečí. Samozřejmostí je možnost zapůjčení regálových systémů, kterými lépe využijete vnitřní prostor kontejneru. Regálové systémy využijete pro lepší přehled a orientaci ve svém prostoru.

Teď už stačí pouze vyplnit kontaktní formulář a my se vám ozveme zpět.


Vyplňte kontaktní formulář a obratem se Vám ozveme:

Jméno *
Firma
E-mail *
Telefon *
Adresa skladu

Velikost skladu *
Předpokládaný termín pronájmu *
ZprávaInformace o zpracování osobních údajů (ve smyslu GDPR) naleznete zde.