+420 724 639 070
skladové areály: Malešická 655/5D, Praha 10
Za Mototechnou, Praha 5, Stodůlky
Bohunická cesta 775/8, Moravany u Brna
Na Pomezí, Plzeň

Skladové kontejnery Brno

Nový areál s možností pronájmu skladových kontejnerů pro samoskladování najdete na adrese Bohunická cesta 775/8, 664 48 Moravany u Brna

Mobil. +420 724 639 070

Kdo nezažil ten pocit, kdy máme před sebou hromadu věcí, kterých se nechceme zbavit a přitom je nemáme kam dát. Ať už věci sezónní, nebo třeba z pozůstalosti. Byt má své limity, navíc skladovat přímo v bytě třeba kolo, nebo sezónní nábytek je věc věru nemilá.

Nu a víte, že máte přímo pod nosem skvělé řešení? Stačí vyplnit náš poptávkový formulář a začít využívat  skladových kontejnerů v hlídaných areálech MISTERBOX, kam si můžete vše, co potřebujete uskladnit.

Hlídané areály MISTERBOX nabízí využití soukromníkům i firmám. Skladový kontejner můžete využít jeden, dva i více, dle Vašich preferencí a potřeb. Jeden například pro dlouhodobé využití a další k tomu pro krátkodobé využití k uskladnění třeba materiálu a nářadí, který používáte při stavbě či rekonstrukci domu, či bytu. To oceňují jak firmy, tak i soukromníci.

K tomu aby váš kontejner byl co nejefektivněji využit, nabízíme možnost si zapůjčit regálové systémy a tím nejen využít každý kousek kontejneru, ale mít i dokonalý přehled v uložených věcech.


Vyplňte kontaktní formulář a obratem se Vám ozveme:

Jméno *
Firma
E-mail *
Telefon *
Adresa skladu

Velikost skladu *
Předpokládaný termín pronájmu *
ZprávaInformace o zpracování osobních údajů (ve smyslu GDPR) naleznete zde.