+420 724 639 070
skladové areály: Malešická 655/5D, Praha 10
Za Mototechnou, Praha 5, Stodůlky
Bohunická cesta 775/8, Moravany u Brna
Na Pomezí, Plzeň

Pronájem skladu Plzeň

S potěšením oznamujeme – “Naše areály jsou natolik oblíbené, že jsme se rozhodli rozšířit naše působiště i na Plzeň.” Přesněji na adrese: Na Pomezí.

Pronájem skladu v samoobslužných kontejnerech v Plzni nabízí širokou škálu možností využití jak pro malé firmy, podnikatelé tak i fyzické osoby. Z našich zkušeností známe problematiku uskladnění věcí a víme, co lidé nejčastěji řeší – kam uskladnit věci, které se domů do bytu nevejdou, a přitom se jich nechtějí vzdát. Mezi takové patří především sezónní  věci, jako jsou například kola, lyže, různé letní sportovní vybavení, nábytek, zahradní nářadí, apod.

Velmi častým důvodem pro pronájem skladu, je plánovaná rekonstrukce bytu či domu.V takovém případě se hodí krátkodobý pronájem nepřetržitě hlídaného a suchého místa.  Obzvláště je-li přístupné 24 hodin a 7 dní v týdnu. Vašemu nářadí a materiálu tak nehrozí špatné počasí nebo nenechavé ruce zlodějů.

Skladové kontejnery využívají i lidé, kteří provozuji eshop, jsou vášnivými sběrateli, nebo třeba věční studenti. Z naší praxe vychází neuvěřitelné množství možností, jak takový kontejner využít. Každý si tu svou variantu snadno nalezne a vyřeší.

Naše sklady v Plzni areálu misterbox nabízíme za opravdu velmi lákavé ceny v různých velikostech. Záleží na vás, jaká velikost je pro vás ideální.


Vyplňte kontaktní formulář a obratem se Vám ozveme:

Jméno *
Firma
E-mail *
Telefon *
Adresa skladu

Velikost skladu *
Předpokládaný termín pronájmu *
ZprávaInformace o zpracování osobních údajů (ve smyslu GDPR) naleznete zde.