+420 724 639 070
skladové areály: Malešická 655/5D, Praha 10
Za Mototechnou, Praha 5, Stodůlky
Bohunická cesta 775/8, Moravany u Brna
Na Pomezí, Plzeň

Pronájem skladu Brno

Máme radost, že vám můžeme představit nový areál na Moravě a to konkrétně na adrese Bohunická cesta 775/8, 664 48 Moravany u Brna.

Pronájem skladů v samoobslužných kontejnerech Brně mají velké množství využití jak pro fyzické osoby, tak pro živnostníky a podnikatele. Uskladnit můžete věci z domova, které nemáte kam dát a nechcete se jich vzdávat, nebo třeba sezónní věci jako jsou lyže, zahradní nábytek, či třeba kola.

Pokud plánujete rekonstrukci bytu/domu, pak se vám velmi hodní krátkodobý pronájem suchého nepřetržitě hlídaného místa, které je přístupné 24 hodin a 7 dní v týdnu. Tedy Váš materiál a nářadí bude bezpečně uložené jak před zloději, tak před rozmary počasí.

Naše sklady si oblíbili i lidé provozující eshopy, zabývající se kreativní tvorbou, sběratelé různých předmětů, lidé mající mnoho studijních materiálů, které stále potřebují, atd… Fantazii se meze nekladou.

Pronájem skladu v Brně

Naše sklady v Brně areálu MISTERBOX jsou dostupné za velmi příznivé ceny v různých velikostech. Je jen na vás, která velikost je pro vás ta pravá.


Vyplňte kontaktní formulář a obratem se Vám ozveme:

Jméno *
Firma
E-mail *
Telefon *
Adresa skladu

Velikost skladu *
Předpokládaný termín pronájmu *
ZprávaInformace o zpracování osobních údajů (ve smyslu GDPR) naleznete zde.