Samoobslužné sklady +420 725 123 567

O nás

Firma Misterbox, s.r.o. se již mnoho let specializuje na výrobu, přestavbu a pronájem lodních kontejnerů.

Kontejnery se pro skladování a přepravu zboží používají již desítky let. Konstrukce kontejnerů umožňuje skladování jakýchkoliv předmětů a materiálů bez poškození přírodními vlivy. Jistě znáte obrázky zaoceánských lodí přepravujících stovky tun nákladu právě v takových kontejnerech. Využití těchto “nedoceněných pomocníků” pro krátkodobé i dlouhodobé skladování se ukázalo jako výborný nápad.

Potřebujete rychle uskladnit své věci? Nemáte pro ně místo? Plánujete rekonstrukci bytu/domu či kanceláře? Nemáte v bytě místo pro sezónní věci? Zase je potřeba vyměnit pneumatiky na Vašem voze? Skončilo léto a musíte někam umístit karavan či menší loď? Získali jste velkou zakázku a potřebujete rychle naskladnit zboží či materiál? Máte e-shop a musíte mít neustále zásoby? Jste nuceni ve firmě snížit náklady za skladování a přitom ten prostor potřebujete?

Nebuďte limitováni prostorem!

S tím Vám můžeme pomoci. Nabízíme Vám jednoduché a rychlé řešení uskladnění ve skladovacích kontejnerech, tzv. self storage neboli samoobslužné sklady. Jsou vhodné pro všechny: jak pro soukromé osoby, drobné živnostníky a podnikatele, tak i pro velké společnosti.

Všechny naše skladovací kontejnery jsou čisté, suché, mají větrací otvory a jsou voděodolné. Prioritou je bezpečnost. Objekt je zabezpečen plotem a kontejnery jsou sestaveny tak, aby tvořily uzavřený prostor. Celý areál je osvětlen a monitorován kamerovým systémem, který je napojen na pult centrální ochrany bezpečnostní služby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vstupní brána je uzamčena a vstup do areálu je možný pouze s přiděleným přístupovým kódem.  A navíc –  kontejner si zamykáte svým vlastním bezpečnostním zámkem, takže nikdo jiný než Vy do kontejneru nemá přístup.

Velkou výhodou skladování v kontejnerech oproti skladovým kójím v budovách je skvělá a přímá dostupnost. Náklad můžete složit z auta přímo do kontejneru. Nejste omezeni přístupem ani časem. Jste svým pánem.

Proč právě naše skladovací kontejnery?

Protože jedním z kritérií při Vašem výběru vhodného skladování je nízká cena. Velikost plochy = výhodná cena skladu. Celý kontejner o ploše 3,34 m2  si můžete pronajmout od 1600 Kč včetně DPH za měsíc. Srovnejte si cenu skladování za stejnou plochu u skladových kójí. Kdykoliv si můžete plochu znásobit pronájmem dalšího kontejneru.

Najdete nás na těchto 4 lokacích, ve kterých můžete skladovat.

V Praze jsou to Malešice – ulice Malešická a Stodůlky – na ulici za Mototechnou.

Na Moravě můžete využít pobočky v Brně – na ulici Olomoucká a Moravany u Brna na adrese Bohunická cesta.

Kontaktujte nás pro nejlepší cenu samoobslužných skladů na tel. 725 123 567 nebo zašlete poptávku přes Kontaktní formulář e-mailem.

Zajímá vás využití kontejnerů také pro prodejní či marketingové účely?

Více informací najdete na webu www.misterbox.cz

+420 725 123 567 info@misterbox.cz

* Při odeslání nezávazné objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů.